





























































Tibsterwei 18, 9131 EG, Ie
Omschrijving
Een daadwerkelijk UNIEK te noemen WOONBOERDERIJ gelegen in het Friese Ee, nabij prachtige natuurgebieden zoals het Lauwersmeergebied. Virtueel al te bezichtigen! Deze woning heeft een unieke eigen website met onder andere een virtuele tour. Druk rechts op 'Download...
Lees meerKenmerken
Woonoppervlakte | 214 m² |
---|---|
Aantal slaapkamers | 6 slaapkamers |
Aantal kamers | 8 kamers |
Perceel | 1810 m² |
Vragen over deze woning?
Kenmerken
Algemeen | |
---|---|
Vraagprijs | € 575.000 k.k. |
Servicekosten BTW belast | Nee |
Status | Beschikbaar |
Aanvaarding | in overleg |
Bouw | |
---|---|
Soort woning | eengezinswoning |
Woning type | Woonhuis |
Type woning | vrijstaande woning |
Recreatiewoning | nee |
Permanente bewoning | ja |
Bouwjaar | 1910 |
Bouwvorm | bestaande bouw |
Soort dak | dwarskap |
Materiaal van dak |
|
Locatie | |
---|---|
Adres | Tibsterwei 18 |
Plaats | Ie |
Provincie | Friesland |
Land | Nederland |
Ligging |
|
Oppervlakte en inhoud | |
---|---|
Woonoppervlakte | 214 m² |
Overige inpandige ruimte | 44 m² |
Inhoud | 884 m³ |
Perceeloppervlakte | 1810 m² |
Oppervlakte externe bergruimte | 156 |
Totale woonoppervlakte | 214 |
Indeling | |
---|---|
Aantal verdiepingen | 2 |
Aantal kamers | 8 kamers waarvan 6 slaapkamers |
Aantal badkamers | 2 badkamers |
Aantal woonlagen | 2 woonlagen |
Voorzieningen |
|
Energie | |
---|---|
Energielabel | E |
Isolatie |
|
Verwarming |
|
Warm water |
|
Buitenruimte | |
---|---|
Tuin |
|
Hoofdtuin | tuin rondom |
Hoofdtuin achterom | nee |
Bergruimte | |
---|---|
Schuur/berging | Vrijstaand steen |
Voorzieningen |
|
Aantal schuren | 1 |
Parkeergelegenheid | |
---|---|
Garage |
|
Onderhoud | |
---|---|
Onderhoud binnen | goed |
Onderhoud buiten | goed |
Overig | |
---|---|
Huidig gebruik | Woonruimte |
Huidige bestemming | Woonruimte |
Uitgebreide omschrijving
Een daadwerkelijk UNIEK te noemen WOONBOERDERIJ gelegen in het Friese Ee, nabij prachtige natuurgebieden zoals het Lauwersmeergebied.
Virtueel al te bezichtigen!
Deze woning heeft een unieke eigen website met onder andere een virtuele tour. Druk rechts op 'Download Brochure' en kom alles te weten van de woning en de omgeving!
Uniek: omdat het in wezen 2 woonhuizen zijn met 2 eigen ingangen,
Uniek: omdat er goede mogelijkheden zijn voor dubbele bewoning/mantelzorg,
Uniek: omdat er uitstekende mogelijkheden zijn voor het runnen van een bed en breakfast,
Uniek: omdat er zeer goede mogelijkheden zijn voor het werken aan huis,
Uniek: omdat er ook 8 paarden boxen aanwezig zijn en een groot weiland,
Uniek: omdat er ook een grote vrijstaande schuur aanwezig is; Voor meerdere doeleinden geschikt,
Uniek: omdat het ook geschikt is voor gezinnen die extra ruimte zoeken,
Uniek: omdat je kunt genieten van mooie zichtlijnen,
Uniek: omdat het gelegen is in een aantrekkelijke woonomgeving, dichtbij het prachtige Lauwersmeergebied. Ook heel aantrekkelijk voor de watersportliefhebber.
Het terpdorpje Ee ligt op ca 10 autominuten van Dokkum en op ca 15 autominuten van het Lauwersmeergebied. Groningen en Leeuwarden zijn in ca. 30 autominuten te bereiken.
In het dorp is een jachthaven aanwezig en er zijn prachtige fiets- en wandelroutes.
De woning is momenteel in gebruik als woonhuis waarbij een gedeelte van de woning wordt verhuurd als vakantiewoning, met bewezen resultaat. De huidige eigenaar had de intentie om van de voormalige stal nog een bed een breakfast te maken. Kortom: een woning met veel mogelijkheden.
Om een goede indruk te krijgen nodigen wij u van harte uit om op afspraak de woning te komen bezichtigen.
Alvast virtueel bezichtigen? Op de speciale website die voor de woning is aangemaakt vindt u een virtuele tour en alle overige informatie over dit unieke object. Op het voorblad van de woningbrochure vindt u het adres van de website.
De indeling van de woning is als volgt:
Woongedeelte 1 (momenteel vakantiewoning):
Begane grond : Entree. Heerlijk lichte woonkamer met deuren naar het terras. Woonkeuken met een hoekopstelling voorzien van diverse apparatuur. Ruime badkamer met douche, wastafelmeubel (2 wastafels) en wasmachineopstelling. Separaat toilet.
1e Verdieping: Overloop. 3 Slaapkamers.
Woongedeelte 2:
Entree. Sfeervolle Woonkamer met open keuken voorzien van een hoekopstelling met diverse inbouwapparatuur. Toilet. Badkamer met wastafelmeubel en douchehoek. Ruime slaapkamer. 2e Hal met opbergkast. Inpandige berging waarbij de huidige bewoner nog het idee had om daar een bed en breakfast te realiseren.
De woonkamer en woonkeuken zijn voorzien van vloerverwarming.
1e Verdieping: Overloop. 2 Slaapkamers met dakkapel.
Buiten:
De woning is gelegen op een ruim perceel van 1810 m2.
Achter de schuur met paardenboxen is een weiland met terras aanwezig.
Het terras aan de voorzijde biedt een mooi uitzicht over de landerijen.
Isolatie:
Voorzien van dakisolatie, vloerisolatie (gedeeltelijk), muurisolatie (gedeeltelijk) en grotendeels dubbelglas. De voormalige stal zou worden omgebouwd tot bed en breakfast; deze ruimte is nog niet volledig verbouwd/geïsoleerd waardoor het energielabel wat lager uitvalt.
De woning is gemeten op basis van de Branche Brede Meetinstructie (BBMI). Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting.
Lamberink Makelaars Friesland staat niet in voor de juistheid van de plattegronden en aanvaardt hiervoor geen aansprakelijkheid.
Alle media

Plattegronden
Alle afbeeldingen





















































